topleft topright bottomright bottomleft

AssetLife to
środki trwałe od A do Z

W AssetLife łączymy wiedzę ekspertów branży finansowej ze znajomością potrzeb małych i średnich przedsiębiorców.

To nie jest tylko marketingowy slogan. Jedno i drugie znamy z własnego doświadczenia. AssetLife powstało z połączenia doświadczeń ludzi, którzy od wielu lat pomagają swoim klientom dobrać optymalne rozwiązania w zakresie finansowania środków trwałych, ale także z doświadczeń samych klientów.

Założyciele AssetLife mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, prowadzili również innowacyjne projekty technologiczne. Ważne przy tym jest, że od lat prowadzą własną działalność gospodarczą, na co dzień mierząc się z wyzwaniami, jakie spotykają małych i średnich przedsiębiorców.

about1
topleft topright bottomright bottomleft

I doskonale wiemy, że jeśli czegoś brakuje przedsiębiorcom bardziej, niż dostępu do źródeł finansowania, to jest to czas.

about2

Nasze cele i wizja

Dostrzegamy bolączki przedsiębiorców, bo sami je odczuwamy. Dlatego naszą misją jest dostarczać klientom optymalnych, kompletnych rozwiązań finansowych w sposób jak najwygodniejszy i jak najmniej absorbujący.


Stawiamy na technologię, a nie papierologię. Mamy XXI wiek, sterty dokumentów i formularzy nie są do niczego potrzebne – ani nam, ani Tobie.

Serwis AssetLife w wersji którą masz przed sobą to dopiero początek naszej drogi do pełnego wykluczenia dokumentów papierowych i skrócenia czasu od wyboru przedmiotu do jego wydania do minimum.