#AssetLife #Lease Vending #Up Selling

21 maja 2020

Jeśli jesteś producentem mebli biurowych, dostawcą maszyn i urządzeń, dealerem samochodów nowych lub używanych, dystrybutorem sprzętu specjalistycznego albo po prostu sprzedajesz rzeczy dla biznesu, koniecznie musisz zostać partnerem AssetLife. Jesteśmy platformą internetową, na której przedsiębiorcy (platforma działa w modelu B2B) odwiedzający portal assetlife.pl w jednym miejscu znajdują niezbędny do prowadzenia swojej działalności sprzęt wraz z dostępnymi opcjami dodatkowymi takimi jak:


  • finansowanie (leasing operacyjny, finansowy, pożyczka leasingowa),
  • ubezpieczenie,
  • serwis,
  • szacowanie spadku wartości w czasie,
  • aukcje (pomocne przy sprzedaży sprzętu po zakończeniu jego eksploatacji).


Współpracujące z nami czołowe firmy branży leasingowejoferują finansowanie nie tylko z obniżoną opłatą wstępną i okresem obowiązywania umowy wydłużonym nawet do 72 miesięcy, ale też w uproszczonej procedurze, czyli z maksymalnie skróconym okresem rozpatrywania wniosków.

Dzięki temu, dostawca korzystający z naszego rozwiązania, bardzo szybko dostrzega zwiększenie wartości sprzedaży jednostkowej, mogąc oferować swoim klientom lepszy = droższy sprzęt bez niepotrzebnego angażowania ich kapitału i czasu.

Przykładem zastosowania wspomnianego rozwiązania, może być projekt, który zrealizowaliśmy we współpracy z firmą PROMAG - producentem wózków widłowych. Jednym z elementów wdrożenia projektu było opublikowanie na naszym blogu informacji na temat dostępu do bardzo atrakcyjnego finansowania sprzętu wykorzystywanego przez branżę logistyczną:

https://assetlife.pl/poradnik/Leasing-101%25-na-wozki-widlowe-PROMAG-53


Klikając w przycisk "ZOBACZ WIĘCEJ" na dolnym banerze widocznym w treści postu, klient został przekierowany do pełnej oferty wózków widłowych objętych akcją promocyjną:

https://assetlife.pl/oferty/Maszyny-i-urzadzenia/PROMAG


Informacje na temat akcji równolegle były publikowane na stronie instytucji finansującej, czyli w tym przypadku Pekao Leasing.


Finalnie, klient za pośrednictwem trzech stron internetowych (AssetLife, PROMAG i Pekao Leasing), z dowolnego miejsca na świecie oraz o dowolnej porze dnia i nocy, mógł wybrać interesujący go sprzęt, zdecydować jakie parametry leasingu są dla niego najbardziej atrakcyjne i automatycznie przekierować swoje zgłoszenie do doradców AssetLife lub/i firmy leasingowej.


W uproszczonej wersji, klient mógłby zostać przekierowany ze strony internetowej dostawcy, np. z zakładki "Finansowanie", do naszego formularza kontaktowego (https://assetlife.pl/kontakt). Doradca, w rozmowie z klientem, ustaliłby wówczas parametry leasingu i przygotował dla niego symulację związanych z nim kosztów.


We wspomnianej wcześniej zakładce "Finansowanie" można zamieścić od razu krótką informację na temat leasingu np.:


Finansowanie w formie leasingu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, pomagamy w pozyskaniu finansowania oferowanego przez nas sprzętu.

Nasi sprawdzeni doradcy pomogą Państwu w przygotowaniu dokumentacji leasingowej oraz zapewnią wsparcie w realizacji i obsłudze leasingu jak również w wyborze najodpowiedniejszej formy finansowania dostępnej w trzech wariantach:  

- leasing operacyjny,

- leasing finansowy,

- pożyczka leasingowa.


lub:


Leasing Maszyn i Urządzeń

Jedną z najwygodniejszych i najpopularniejszych form finansowania zakupu sprzętu niezbędnego w prowadzeniu efektywnego biznesu są leasingi. Czy jest to leasing operacyjny, czy finansowy, zawsze jest formą dzierżawy danego dobra. Oznacza to, że właścicielem leasingowanego przedmiotu jest leasingodawca, a Ty jako użytkownik masz prawo korzystać z niego za odpowiednią opłatą. W przypadku negocjowania warunków leasingu ogromne znaczenie ma pochodzenie leasingowanego sprzętu. Dla leasingodawcy jest to bardzo istotne – zwłaszcza w przypadku przyszłych sporów, wykrycia wad i innych możliwych incydentów podnoszących koszty wynikające z realizacji umowy leasingowej. Dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszej oferty, aby proces oceny ryzyka był jak najszybszy, a wysokość raty leasingowej tak niska jak to tylko możliwe.


Oczywiście najbardziej skuteczną formą pozyskania klienta jest przekierowanie ze strony prezentującej dany sprzęt bezpośrednio do naszych kalkulatorów, tak, aby klient mógł od razu skalkulować raty leasingowe. Prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem raty leasingowej (Lease Vending) jest obecnie najskuteczniejszą formą zwiększenia wartości sprzedaży jednostkowej.


SAMO NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z NAMI NIC NIE KOSZTUJE!!!

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA DOSTĘP DO APLIKACJI!!!

ROZLICZAMY EFEKTY A NIE OBIETNICE!!!


Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami umożliwi wszystkim zainteresowanym partnerom stworzenie i przetestowanie w praktyce całkiem nowego modelu biznesowego.


Zapraszamy do kontaktu!!!


Zespół AssetLife

Centrala | biuro@assetlife.pl | +48 690 999 003